ZESPÓŁ

Zespół Kancelarii

To jej najcenniejszy kapitał.

Tworzymy zespół ludzi z zamiłowaniem do prawa, chętnych do pracy i pomocy innym. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy otwarte na niestandardowe rozwiązania i chętnie podejmujemy się nowych wyzwań. Podstawą naszego działania jest indywidualne podejście do każdego powierzonego problemu i bieżące informowanie klientów o etapach prowadzonej sprawy. W ramach działalności zajmujemy się m.in. przygotowywaniem pism procesowych, uczestniczymy w rozprawach, doradzamy w wyborze właściwej strategii procesowej. Zawsze uczciwie przedstawiamy szanse powodzenia i wspólnie z Klientem realizujemy przyjęty plan działania. Świadczymy pomoc prawną również w języku angielskim.

zespol-001

Ewelina Papaj-Gajek – Adwokat

Posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach z zakresu prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego, w tym spraw o rozwód i separację, dotyczących władzy rodzicielskiej, ustalenia kontaktów z dziećmi, alimentów, ustalenia i zaprzeczenia ojcostwa, a także w sprawach o ustanowienie rozdzielności majątkowej i podział majątku małżeńskiego.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa spadkowego, w tym w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku, zachowek czy dział spadku, a także w sprawach dotyczących nieruchomości m.in. w sprawach o zasiedzenie, zniesienie współwłasności, ustanowienie służebności. Świadczy pomoc prawną w zakresie umów dotyczących nieruchomości (m.in. najmu, dzierżawy, umów deweloperskich).

Absolwentka kierunku prawo oraz podyplomowych studiów z zakresu wyceny i gospodarki nieruchomościami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W latach 2011 – 2013 odbywała aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach od 2014r. Założycielka Kancelarii Adwokackiej Ewelina Papaj- Gajek z siedzibą w Katowicach. 

Oliwia Babiarz – Adwokat

Reprezentuje Klientów w postępowaniach karnych, zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak i sądowego. Ponadto zajmuje się prawem cywilnym w zakresie zobowiązań oraz sporządzaniem i opiniowaniem umów. Prowadzi także sprawy związane z windykacją należności.

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa sportowego poprzez świadczenie usług na rzecz zawodników bądź klubów sportowych, ze szczególnym uwzględnieniem piłki nożnej i żużla.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – studiów na kierunku prawo oraz studiów podyplomowych na dwóch kierunkach, tj. z zakresu Zapobiegania Przestępczości Gospodarczej, Skarbowej i Przeciwko Mieniu Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie oraz z zakresu Służby Zagranicznej i Międzynarodowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W latach 2015 – 2018 odbywała aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. W latach 2017-2018 była pracownikiem Wydziału ekonomiczno-politycznego Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Atenach.

Od marca 2021 r. pełni funkcję Przewodniczącej Sekcji Praktyków Prawa Sportowego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Prawa Sportowego (PTPS).

Posługuje się językiem angielskim oraz hiszpańskim.

Potrzebujesz pomocy prawnej?